Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tetove - Postuar me: September 2, 2008 3:41 am

Anisa

Krenohu qe je musliman dhe agjeroje ket ramazan,ndjeje ne zemren tende ket kenaqesi se un po ua uroj me shume dashuri....Urime muaji i RAMAZANIT...

Qyteti: Prishtina - Postuar me: August 31, 2008 3:57 am
Email

Ardita

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 26 nga 26   «Tjeter   

[ Login Staf ]