Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Kruje - Postuar me: February 15, 2012 6:40 pm
Email

Ervini

Sot ka dtl zemra jeme te uroj nga zemra edhe 1oo vjet te tjera.

Qyteti: theranda - Postuar me: February 6, 2012 12:52 pm
Email

labi

Nje dit do me kerkosh.Mos pyet shoqerin time se nuk do me gjesh.Po shko ne funeral dhe kerko per nje jet te sapo shuar. Per nje jet te sapo mbaruar . Do jesh pak von te me kerkosh se me dhe te zi me kan mbuluar.Ah dhe mos harro te me sjellesh vec nje trendafil te verdh se duhet ta mbash mend ngjyren time te preferuar dhe nje gje dua te them pran varrit kur te vish te lutem pastrom pak pllaken se mos ka ardhur tjeter dashuri !

Qyteti: theranda - Postuar me: February 6, 2012 12:47 pm
Email

labi

Nje dit do me kerkosh.Mos pyet shoqerin time se nuk do me gjesh.Po shko ne funeral dhe kerko per nje jet te sapo shuar. Per nje jet te sapo mbaruar . Do jesh pak von te me kerkosh se me dhe te zi me kan mbuluar.Ah dhe mos harro te me sjellesh vec nje trendafil te verdh se duhet ta mbash mend ngjyren time te preferuar dhe nje gje dua te them pran varrit kur te vish te lutem pastrom pak pllaken se mos ka ardhur tjeter dashuri

Qyteti: Presheva - Postuar me: January 7, 2012 2:16 pm
Email

_Preeshevaali_

Dashuri nuk thuhet kot .. Fillon me puthje dhe mbaron me lot. . .

Qyteti: TR - Postuar me: December 29, 2011 4:56 pm
Email

Aldi Onuzi

Nuk e dija qe dashuria ishte mall
muk e dija qe dashuria ishte zjarr
vec e dija qe kishte emrin dashuri
ate e ndjeva atehere kur te psh ty

Qyteti: f.sh.Recan - Postuar me: December 28, 2011 9:22 pm
Email

bjondina

Ta uroj martesen shoku im i dashurshihe dashnorin tim ku eshte humbur shihe se ku eshte e te vi ne martesen tende bashke me ate krah per krahu.

Qyteti: itali - Postuar me: November 21, 2011 6:22 pm
Email

elda

urime zemra ime vitiri te dua elona

Qyteti: kamenic - Postuar me: November 9, 2011 3:31 pm
Email

lorika

ot po shenon ora 12 edhe ditejindja jote po perfundon te uron lorika ditelindjen e 10 urime ditelindjen engjellush I BOHSH EDHE 1OO VJET

Qyteti: kamenic - Postuar me: November 9, 2011 3:28 pm
Email

lorika

ot po shenon ora 12 edhe ditejindja jote po perfundon te uron lorika ditelindjen e 10 urime ditelindjen engjellush I BOHSH EDHE 1OO VJET

Qyteti: lipjan - Postuar me: November 5, 2011 4:09 pm
Email

tina

Anija londron,peshku noton nese me don nje urim me dergon.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 3 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]