Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Gjilan - Postuar me: July 28, 2011 10:32 am
Email

jeton

Postuar me: July 22, 2011 4:48 pm
Email

doruntina

esht ora 12 por ende nuk kam fjet sepse florentina e ka ditlindjen e 10 ta uron shoqja jote ditlindjen me plot deshit paq fat ne jet nga doruntina

Qyteti: PZ - Postuar me: June 14, 2011 8:52 pm

aferdita

Me mir nje e vertet e trishtuar,se sa nje genjeshter e bukur.

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 1, 2011 8:49 am
Email

fjolla

i dashur andi te uroj datlindjen qe i mbushe 1 vjet te uroj jet te gjat dhe te lumtur

Qyteti: elbasan - Postuar me: April 23, 2011 11:41 pm
Email

stela

gezuar ditelindjen u befsh edhe 100 vjec te uroj nga zemra ime tu plotesofshin te gjitha deshirat qe ti ke te kam shum xhan ...<3<3

Qyteti: ........... - Postuar me: April 17, 2011 12:49 pm
Email

vesa

Shoqja ime motra ime e vetme gezuar diten e lindjes i befsh e 100 <3 per D....a

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 27, 2011 2:31 pm
Email

lina

urime ditlindjen zemra ime lila i bofsh 100 vjet te tjera zemer

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 27, 2011 10:49 am
Email

jeta

oo me gjith zemer ta uroj ditlindjen te uroj gjdo te mir dhe psee jeten mu ma ke shkatruu por nuk po e kam let me ti uru te kqijat see te duaa aq shumm dhe spo e kam let met harruu ee urrej jeten qe nuk jam pran teje zot pse keshtu... te dua s... E gzxofsh ket dit me gjith mirat

Postuar me: March 10, 2011 3:35 pm

Ledi Gaga

Po shkon letra tu fluturu ditlindjen resulit me ja uru fat dhe lumturi ne jet ti resul urime i bofsh 100 vjet cdo enderr tu boft realitet nga zemra yte me rrespekt 11.06.2009-----11.06.2011

Qyteti: Prrishtine - Postuar me: March 8, 2011 2:04 pm
Email

Neda

Ne Maje Te Lisit,,Ne Maje Te Pemes,,Urime Ditelindja Shpirt Nga Thellesia e Zemress,,(L)

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 4 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]