Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: February 28, 2011 12:33 pm

SuaDA

Qyteti: Prishtin - Postuar me: February 8, 2011 9:01 pm
Email

lila

happy brth..kalofsh jeten sweet+cool-Beautiful sikur ti kukull

Qyteti: pej - Postuar me: February 1, 2011 4:06 pm

ollaa

urime per ty urime per mu femijen ket bot qe e kemi dhuru uauhahahaha sekss tu booooooo

Qyteti: pej - Postuar me: January 21, 2011 1:00 pm
Email

agi

mirdita krejtve ju kisha lut te gjithve qe kush din mesaze per urimin e fejeses le te postoi faliminderit agnesaaaaa

Qyteti: theranda - Postuar me: January 3, 2011 1:36 am
Email

vilma

Ndoshta ky urim eshte gabim per ty.
Ndoshta ti s`mund te me shohesh as ne sy.
Por une prape te dergoj nje urim.
Urime ditelindja o shpirti im

Qyteti: peja - Postuar me: December 31, 2010 12:19 pm
Email

nita

nje yll ne qiell sa bukur shendrit, kjo hena e zbeht po na fal pak drit,ky qiell i kalter diqka tregon dikush qe te don vitin e ri ta uron

Qyteti: PRIZREN - Postuar me: December 31, 2010 11:29 am
Email

Fitore

Kerkoj kthimin ton me miratimin tend nga e para tja fillojm le tjet ky viti i jon edhe nese sdo zemra me beso ti e ke urimin me te mire.... Kerkoj kthimin ton e kemi ne ne dor nga e para tja fillojm Zemer se nuk eshte von edhe pse sdo gjithsesi GEZUAR VITIN E RI... Per Argjenten Dhe Arlinden Ju Dua <3

Qyteti: prishtine - Postuar me: December 31, 2010 11:26 am
Email

gzime

Per kete viti ti uroj dy gjera;gjithqka dhe asgje gjithqka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuash urime zemer vitin e ri 2011

Qyteti: shkup - Postuar me: December 22, 2010 8:46 am
Email

saranda

dashuria asht nga ato te pakta qe nuk mund tja dhurojsh kujt do

Qyteti: therand - Postuar me: December 13, 2010 5:16 pm
Email

ariola

jeta vazhdon dashuria mbaron qdo leter qe shkruaj pa emrin tend sdo ta filloj

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 5 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]