Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Elbasan - Postuar me: December 6, 2010 8:25 pm
Email

Aleksida

Sa bace ka karafili,sa gjemba ka trendafili,sa mjalte ben bleta,te uroj me gjithe shpirt:-Te shkofte mbare gjithe jeta.

Qyteti: klin - Postuar me: December 5, 2010 5:06 pm
Email

edona

urime viti i ri ju uroj suksese ne ket vit ju uroj qdo te mir stafit te add akullore

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 17, 2010 4:25 pm
Email

l

te uroj gjdo te mir ne jet lumturi ne dashuri jet te bukur me te fejuaren tende festofsh edhe shum vite tjera urime f...

Qyteti: Gjakova - Postuar me: November 16, 2010 3:29 pm
Email

Fatushe

Per Ty A...

As Tiger As Luan

As Det As Oqean

As Jeta Ne Mendime

Nuk Te Ndajn Nga JETA Ime

Qyteti: FeriZaJ - Postuar me: November 12, 2010 11:02 am
Email

DzZaA

Qyteti: N'BerLind - Postuar me: November 12, 2010 10:56 am
Email

wlora+D2=<3

Mos Mendoo See Te Harroj
WeTemm Tyy Tee DashuroJ
DieLLii Imm
Per Ty Menodoj <3<3<3

Postuar me: October 25, 2010 12:56 pm
Email

Deltina

Qyteti: germany - Postuar me: October 21, 2010 8:48 pm
Email

flora

Te uroj Ditlindjen Bedri sot me 21.10.Te deshiroj Jet te gjat,dhe te Lumtur.edhe pse nuk jemi afer sonte.Ti je ne mendjen time,dhe ne Zemren time.

Qyteti: tirane - Postuar me: October 15, 2010 6:54 pm
Email

arber gjoni

Fat e lumturi,
Ne jet te deshiroj,
Drita e zotit rrugen ta ndriqoft,
Stacioni i fundit,Parajsa per ty QOFT? Nese te kane then qe kur linde ti binte shi.... te kane genjyer... ishte qielli qe vajtonte, per largimin e yllit me te bukur qe mbante...!!! ashtu plot drit erdhe ne kete date, duke i bere tokes nje dhurat... dhuraten me te cmuar ne kett bott?? ket urim ja dergoj shokut time te ngushte qe jam shoku me ta qe 5 vite shpresoj qe edhe shum vite te jemi bashk sepse nuk mundemi njani pa tjetrin sepse jemi shum te lidhur per shum se njani me tjetrin.dhee e dua shummmmmm me shum me shum se gjithqka ne jet dhe ne bot aj esht gjeja me e shtrejt ne muaa edu shummmm mese shumti ne jet edua pa fund sikur deti qe ska fund aq e dua un at te dua shummmm shummmmmm

Qyteti: Prishtin - Postuar me: September 21, 2010 2:57 pm
Email

buki

Lotet syte mi kane qerru qysh sna lan me u bashku ma mire eshte ti mbyll keta sy se tjetoj nket bot pa tyyyyy buki+nebi
DHE nje dit kur sdo tjem ma ti te varri mos me qaj mos i kerko falje zemres qe dikur e pate PRANNNN.....

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 6 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]