Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaj - Postuar me: September 7, 2010 4:49 pm
Email

mili

hipa lart ne dhom fotot ti shikoja pash nje foto qe dashurin ma zgjoi ishte dashuria ime me leter ne dor aty shkruante te dua shum.

Qyteti: peja - Postuar me: August 24, 2010 5:05 pm
Email

serenata

naten kur po flija me tha shpirti fli ne gjum dhe ne varr s ka lumturi ngrehu sa rron kupa dhe puth qupa ka shekuj qe te flesh en qetsi...

Qyteti: PRISHTIN - Postuar me: July 22, 2010 1:40 pm
Email

ARJETA

SA PYJE KA VENDI SMUNDESH ME I NUMRU SA TE DUA UN SMUNDESH ME E BESU?
TE DUA BABI SHUM..

Qyteti: rahovec - Postuar me: July 3, 2010 11:18 am
Email

ardita

urime ditlindjen fatjona ta urojna nga thellsia e zemres ishalla i mbush edhe 100 tjera te duam shum

Qyteti: vushtrri - Postuar me: June 23, 2010 3:26 pm
Email

lindda

ia uroj zemmres sime florimitt dtl. ee uroj qe fati,lumturia dhe gezimi ta perciellin ne qdohap te jetes(^)

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 13, 2010 11:38 am
Email

nita

dsh per zemersisht qe tia uroj martesen shokut tim te ngusht ibrahimit me gjejlanin dhe ju deshiroj jet te gjat dhe te lumutur ne jet me te gjitha te mirat shpresoj qe ky mesazh ka me ju pelqy kur ta shikojn

Qyteti: presheve - Postuar me: June 10, 2010 12:02 pm
Email

lele

Po shkon letra tu fluturu ditlindjen resulit me ja uru fat dhe lumturi ne jet ti resul urime i bofsh 100 vjet cdo enderr tu boft realitet nga .... 12.06.2009

Qyteti: pr - Postuar me: June 7, 2010 12:10 pm

B....

Ta uroj ditlindjen flora me 11 06.te deshiroj shum fat dhe te them qe te duaaaa shummmm.do te kujtoj gjo her.

Qyteti: Prishtin - Postuar me: May 26, 2010 3:54 pm

Genta

Nje nate te madhe nje nate te bardh nje femi me emrin Miftar ne Jett ka ardh /.


Juu uroojmm Jett te Gjatt e te Luumtuur Miftarit te vogel dhe e Duaammm Shumm .

Qyteti: stockholm - Postuar me: May 8, 2010 1:40 pm
Email

dezi

urime ditelindjen Rita,te urojm qdo te mir ne jet,paq fat dhe shendet ne jet edhe 100 te tjera zemer gezuar

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 7 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]