Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: February 8, 2010 3:09 pm
Email

sanja

VLERA ENJRIUT KUPTOHET PASI TAKEM UMBUR '''''''''''''''

Qyteti: prizren - Postuar me: February 8, 2010 3:07 pm
Email

sanja

Ne terre po kerkoj drit si nje iverber qe kerkoka driteb ..................

Qyteti: mexico - Postuar me: February 6, 2010 1:18 pm
Email

maricui

GEZUAR DITELINDJEN TIME

Qyteti: studenqan - Postuar me: January 14, 2010 10:39 am

laura

Ne oren 12.00 nje yll
i bukur shendrit hena
e zbehur na fal pak drit
qielli blu diqka na tregon
dikush qe te don
FESTEN E VITIT TE RI
ta uron...
ju puc laura..

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 3, 2010 7:07 am
Email

hena

Urime urime me fat e shendet ne jete me plot gezime lonaaaa(l)

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 2, 2010 3:32 pm
Email

toni-bero

ju dua shum ..... nga bero dhe toni MPUQ

Qyteti: prishtina - Postuar me: January 1, 2010 11:42 am
Email

tina

Qyteti: poshnje - Postuar me: January 1, 2010 11:12 am
Email

sidorela

I UROJ TE GJITHE SHQIPTAREVE GEZUR VITIN E RI 2010.MBARESI KUDO

Qyteti: fush kosov - Postuar me: January 1, 2010 3:02 am
Email

laura

lexo kete mesazh qe del nga shpirti im
e ne me do ruaj si kujtim
grise nese sme do, beje cop e therime
po bashk me te ta dish ke thyer zemren time.

Qyteti: TIRANE - Postuar me: December 31, 2009 2:45 pm
Email

ARIZONA

DHURONI DASHUR MICVE TE DASHURVE.GEZUAR

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 9 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]